Про налаштування шаблону + деякі роздуми

Шаблон для блогера: установка і налаштування

Вперед!

Шаблон для блогера - жесть

Запустити блог на платформі Блогспот - простіше нікуди. Всі опції, включаючи прикріплення власного домену доступні "з коробки". Та коли виникає бажання налаштувати дещо більше ніж колір тексту чи фон сторінки — ми стикаємось з труднощами. Справа в тому, що шаблон написаний на xml, для тестування якого треба створювати і налаштовувати окреме середовище. Або ж можна обрати вже готовий шаблон і внести певні зміни. І так я обрав наступний шаблон:

шаблон блоггера
Обраний шаблон

Гадаю згодом по цій ссилці можна буде забрати бекап мого теперішнього шаблону в фінальному вигляді, а також оригінал. Змін мало, але якщо комусь довподоби саме такий варіант "з коробки" — прошу.

  • Додано підсвітку синтаксису
  • Змінені пропорції блоків сторінки
  • Змінено шрифти
  • Спокійніша кольорова гамма

Ось приблизний список модифікацій, які я вніс в даний шаблон і пропоную вам для скачування. Така розкладка досить вдала для блога і цілком задовільняє більшості вимог, що висуваються блогу.

Даний шаблон не має пагінації як такової, замість того динамічно підвантажує контент. Тому постає резонне питання: а чи необхідний підвал сторінки і його віджети? Звісно при десятку постів можна пролистати, а як бути при кількості постів, що близиться до декількох сотень? Пролистати і завантажити їх всі заради прочитання копірайтів і віджету з тегами? Не раз бачив такий варіант коли мене цікавила саме ссилка з підвалу сайту, а долистатись не міг через аяксове дозавантаження, яке неможливо вимкнути.

Висновок: якщо вже використовується аякс чи шось подібне - не треба в підвал встроювати важливу інфу чи інші не менш важливі елементи, до якої вжитті ніхто не добереться:) Це замітка бажаючим використовувати цю тему.


Поділитись в соцмережах

Сподобався пост? — розкажіть про нього своїм друзям