Вчимо скорочені команди еммет-зен кодінг програмою Анкі

Працюючий спосіб в короткі терміни вивчити скорочення для зен-кодінга

Вперед!
emmet comands with anki

Ставимо вивчення команд Еммет на регулярну основу

Привіт, в якомусь з попередніх постів я згадував процес вивчення матеріалу, використовуючи метод повторень за допомогою програми Анкі: менеджер карток питання-відповідь з графіком повторень. Детальніше читайте тут. Таким чином, навіть якщо ви не використовуєте в даний момент ці знання, ви їх всеодно не забудете, адже програма буде вам нагадувати, забезпечуючи свіжість знань в пам'яті. Зручно.

Так от скорочення еммет, що я розглядав в минулому пості для швидкого набору html і css я організував у вигляді колод карток, тож якщо в когось виникне бажання - можете скачати. Автор програми попереджує, що для ефективної роботи з прогою варто самому складати картки, але в цьому випадку я їх не персоналізував, а просто портував з пдф в анкі.

В першому полі, де ставиться питання - код, що має вийти в результаті розгортання скорочення, а у полі "відповідь" - команда, яку ви маєте назвати. Все вкрай просто.

Нажаль користувачів програми або не так багато, або ж таке "збочення" як вивчення скорочень з допомогою Анкі просто не зустрічається, я не знайшов відповідних колод. Але створив свої і з радістю ділюсь з вами:
Завантажити колоду карток Анкі "Скорочення еммет html"
Завантажити колоду карток Анкі "Скорочення еммет css"
Невеликий відступ: Всі команди там ідуть одним чітом або воркхаком, але я розбив для зручності повторення по техологіям, от і вийшло дві колоди карток. Тож вдалого навчання!

UPD В процесі вивчення вийшло так, що засвоєння було одностороннім так сказати, по готовому шаблону легко сказати скорочення, тому були створені колоди карток в зворотньому порядку. Скорочення тепер стало питанням, а код, який утворюється після розгортання - відповідь. Тож таким чином вивчення буде ефективнішим. Закидаю і ці колоди карток:
Завантажити колоду карток Анкі "Скорочення еммет html-inverse"
Завантажити колоду карток Анкі "Скорочення еммет css-inverse"


Поділитись в соцмережах

Сподобався пост? — розкажіть про нього своїм друзям