Давайте поговоримо про Boilerplate

Пришвидшуємо старт розробки проекту, використовуючи готовий каркас

Вперед!

Шаблонізувати типовий код — це круто!

Для початку що таке Бойлерплейт? — Це код, що не описує логіку програми, але який необхідно писати. Оскільки ми говоримо про веб розробку, то сюди відноситься набір певних технологій і при роботі з кожною дещо необхідно кожен раз писати знову і знову. Наприклад в хтмл це мета контент, стандартний набір тегів структури документу, підключення стилів та скриптів і тд. В цсс - стилі нормалізації. Тож в http://html5boilerplate.com створили шаблон, який включає хтмл каркас, цсс стилі нормалізації ,структуру каталогів проекту і сприяє швидкій і неглючній розробці.

Може зен кодінг, запитаєте ви? Так там є певні хаки, але вони в межах саме документу над яким ви працюєте, а бойлерплейт - шаблон веб проекту.
Перед початком роботи краще конфігурувати збірку під власні потреби, але і в повній версії можна подовбатись - врешті решт це цікаво)

Робота з шаблоном Бойлерплейт

В кінці кінців я, форкнувши репозиторій бойлерплейту створив власну збірку, трохи змінивши каталоги — звичніше працювати. І тепер робота над проектом починається з готової площадки і не потрібно витрачати час на механічну роботу визбирування основних компонентів, а можна сконцентруватись і отримувати насолоду саме від розробки.

Дещо я вважаю треба звісно додати в розділ мета інформації — це Опенграф і ТвіттерКард, люди діляться посиланнями на наш крутий проект і буде гуд, якщо воно файно виглядатиме.

І ще одна важлива деталь — використання цієї штукенції здорово привчить вас до порядку, адже якщо ви тільки вчитесь і працюєте над своїм проектом та ще й один, може виникнути спокуса звалити всі файли в корінь. Не робіть цього, розгорніть з архіву бойлерплейт і буде вам щастя. Кращі практики з самих азів. Удачі і творчих здобутків! Скачати або конфігурувати шаблон.


Поділитись в соцмережах

Сподобався пост? — розкажіть про нього своїм друзям