Чи використовуєте ви канбан-дошку?

Знайомство з даним методом організації та деякі враження

Вперед!

Kanban (яп. かんばん(看板)?) (буквально білборд, рекламний щит) - це система розпорядку для ощадливого та "якраз вчасно" (JIT) виробництва.

Канбан-дошка є одним з інструментів, який може використовуватися при впровадженні канбан для ведення проекту.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Канбан
канбан дошка
Канбан дошка в офісі 500px http://geektimes.ru/post/166395

Після прочитання однієї статті...

Якось майже рік назад, читаючи одну статтю про стартап 500pix.com від співвітчизників, що зараз перебувають в Канаді, звернув увагу на організацію завдань... А саме на простоту реалізації канбан-дошки. Сама методика знайома і не нова, але багато для кого реалізація її і впровадження здаються убер-складними через "тєхнічєскіє сложнасті". Так от - чорна ізолєнта на білій стіні і папірці самоклейки - просто блиск. Як тільки побачив, то зразу захотів собі таке ж рішення.

Хоча навідміну від такого розподілу, як на фотці, у себе впровадив 4 поля(формат А0 розділений на 4 частини): Заплановано, Відкинуто, В процесі, Виконано.
В принципі щоб одночасно працювати з декількома проектами юзаю папірці різного кольору, як то сині для одного проекту, жовті - інший і тд...

По першій категорії "Заплановано" - там складаю фічі які планую розглянути, або які на мою думку могли б щось покращити.

"Відкинуто" - після детального розгляду фічі, співставленням з існуючим станом речей, оточенням, вихідними даними, а також вважаючи на час вона може бути відкинута, але це тільки в рамках роботи над конкретним міні-проектом. Тож відкинуті рішення та ідеї не висять там завжди))

"В процесі" - ясно з назви, показує наглядно завантаження над чим працюю, є певне правило: те що в процесі має вирішуватись нагально, або ж переходити в розряд заплановано. Тобто мати часові рамки. В заплановано, наприклад в мене висить осі папірець з деякими концептами "драг-н-дроп" в моїх проектах, а також наприклад двигун "лівстріт" в контексті мультиавторства в блозі.

"Виконано" - ніщо так не зігріває, як готова і виконана робота! Але треба мати на увазі, якщо занадто багато буде візуально "виконаного" ​​- може здатися, що роботи більше немає і час розслабитись. Все просто - папірці просто переміщаються з поля в поле по мірі виконання етапів, а з виконаного видаляються . Допомагає оцінити роботу над проектом, особливо коли робота йде над чимось громіздким і абстрактним. Так що в деякому розумінні методика додає мотивації.

Так, іноді є потреба в більш детальних категоріях, але все ж це домашня організація, яка допомагає зі своїми внутрішніми проектами. Для команди потрібно додати поля, щоб вести декілька проектів і позначати кольорами завдання від різних людей - це вже інша історія.

ПС Є багато електронних версій і календарів-планувальників завдань та процесу, але от біда, щоб на них глянути треба розгорнути вікно, або в гіршому випадку ввійти в систему, або тримати постійно другий-третій монітор з розгорнутою прогою. Хто має можливість такого технічного апгрейду - тільки в плюс. А от щодо розгортання вікон - це віднімає час. Тут же плюс настінної версії в тому, що можна планувати навіть попиваючи чай або дивлячись відео туторіал про якісь цікаві фічі чи технології. Ну і ще плюс в тому, що цей варіант з ~ 0 витратами.

UPD Подумав ось, що непогано було б розповісти про одну цікаву методикою, яку запозичив у архітекторів і технологів. Технологічна карта — по суті діаграма Ганта, дозволяє ефективно розбити об'ємну задачу на підзадачі, і при роботі командою виконувати їх паралельно. На замітку.


Поділитись в соцмережах

Сподобався пост? — розкажіть про нього своїм друзям