Критика css коду з присмаком валідатора

Одна корисна річ при роботі з великою кількістю коду

Вперед!
Цсс лінт
Онлайн інструмент для перевірки ЦСС коду

Will hurt your feelings...

Привіт , сьогодні напишу про сайт , який я відкрив для себе порівняно недавно і який з нього можна отримати профіт. Хоча сайт це всього лише інструмент, а ось темою поста буде якраз те що він робить. Справа нехитра - критикувати код і вказувати на помилки )) І так зустрічаємо http://csslint.net - Will hurt your feelings ( And help you code better ) В точку . З перших секунд стає соромно і з'являється різке бажання поправити помилочки або ні. Запам'ятовується урок дуже і дуже добре, так що наступного разу подумаєш двічі чи варто економити час на якості коду.
Ну тут більше власне і писати нічого хіба що про те, що там можна виставити налаштування до чого аналізатор буде чіплятися, а що буде пропускати. Наприклад повідомлення про те, що юзаючи падінгі або рамку разом із заданням зазначення висоти елемента , останній може бути більше в розмірах .. Ну спасибі, Кеп . А взагалі корисна штука , раджу , допомагає.
Дінь-дінь - дінь. Апдейт: є ще там же http://www.jslint.com тулза для підвищення якості яваскрипт коду. Вона теж "б'є - значить любить" , зате корисно. Ось такий воркхак . Спасибі за увагу)

З часом оптимізація наздоганяє і цю частину процесу розробки — ходити і копіпастити код на перевірку в веб інтерфейс вже "не комільфо", так що на підмогу приходять вбудовані в текстовий редактор Лінтери або таски для Гранта/Галпа. Про них розповім вже в нових постах, присвячених автоматизації фронтенд розробки.


Поділитись в соцмережах

Сподобався пост? — розкажіть про нього своїм друзям