Робочий процес і зберігання ідей — розширення канбан

Покращуємо своє середовище розробки - канбан + сховище ідей

Вперед!

Зберігаємо ідеї, щоб потім їх вдало впровадити

Працюючи над декількома проектами одночасно, а придумуючи нові, постало завдання якось організувати їх зберігання, причому наглядно. Я прихильник канбан дошки і як писав в попередньому пості цей підхід пришвидшує процес і робить його більш наглядним. Так ось, раніше ідеї або записувались в тхт на комп'ютер, або куди небудь і лежали в теці "ідеї" — не самий гарний аріант, адже забувались так само як і придумувались. Ще давно, років 2-3 назад читав, що в студії Артемія Лєбєдєва є чи то дошка з магнітами чи просто маркерна дошка, що називається "Мозг". Суть в тому, що працівники придумуючи ідеї, записують їх на папірці і лишають на дошці. Інший хтось, якщо ця ідея прийдеться доречі бере її в якості таску і реалізує.
Сам концепт прикольний. З одного досить наглядного місця, що у всіх навиду брати ідеї і пускати в процес. Але, блін, я тоді цьому не надав значення! Не було необхідності.. Тільки от нещодавно зустрівши проект від групи ТематікМедіа, що зветься БрейнСторедж - "мозгосховище" я згадав ту ідею. Ну ось зараз якраз це прийшлось більш як доречно.

В нашому традиційному стилі: "сказано - зроблено" - я реалізував цю штуку. Один планшет формату А1 з пікрелейтедом, роздрукованим зверху, напис Idea Storage і купа записочок довкола - те що треба.

Ну от, тепер перебравши ідеї, і найцікавіші винісши в IS - тепер все наглядно і в будь-який момент можна повернутись до старих задумок, доповнити їх, поправити або і реалізувати)) Власне дошка висить навпроти мене, тож я раз по разу на неї дивлюсь і щось беру звідти чи доповнюю (дивлюсь і думаю: коли я це все зроблю, а?). Головне — початок покладено!

Ну а далі все просто, я просто беру ідею і в канбан дошку, там її деталізую і по стадіям. А, забув сказати, я трохи доповнив дошку, додав кілька полів, про що написав в тому пості, дивіться вище. Тепер є такі поля:

  • Залпановано
  • Відкинути (буває й таке, не доходячи до розробки)
  • У процесі
  • Тести
  • Реліз (якщо все норм + фікси )
  • Виконано

А ще в запланованому маю графу Теми постів в Блог, так це сюди)) Для мене дійсно важливо писати сюди, тож навіть це передбачено графіком на тиждень.
Добре, всім кайдзен, котани і дякую за увагу!


Поділитись в соцмережах

Сподобався пост? — розкажіть про нього своїм друзям