Уроки по системах контролю версій - Git on Code School

Починаємо вивчати або поглиблюємо знання систем контролю версій, зокрема Гіт

Вперед!

Системи контролю версій — куди ж без них

Привіт всім, нарешті я тут! Тріумф волі просто сісти і почати писати щось, ну ок, до справи. Вже прокачав скіли з меркуріалом і його графічною оболонкою TortoiseHg, про що писав в пості про ефективну модель гілок, так от — нафіг воно було мені, ті оболонки, дурне діло і весь час путають. Ну і звісно славнозвісне правило меркуріал - що написано пером не вирубати... ну ви зрозуміли.

Зробив коміт - не витреш його ніяк, гілку не знищиш, жах як незручно, особливо в навчання якщо косячиш. Тут якраз я продивився пару відосів по гіту від школи розробки інтерфейсів Яндексу і вирішив освіжити навички і закрити деякі прогалини в знаннях. Сказано - зроблено, тож віднайшов кілька ресурсів, які і приводжу далі:

  • підбірка ресурсів з вивчення гіт - постпік узятий там же)
  • швидкий старт в Гіт від codeschool - пам'ятаючи круті уроки від Грега Поллака, скажу лише, що це те що треба!
  • Ну а також щоб теорію добити вкінець - Pro Git book
  • І як завжди далі йде уйма практики! Спочатку папочки і файлики типу ***.тхт, а там і щось цікавіше, наприклад вручну проект з однієї системи контролю версій в іншу, жесть)

Так що от такі справи, на рахунок вивчення цікавостей. А ще спало на думку реалізувати сайт з діагональним скролінгом, гадаю треба зв'язати горизонтальний і вертикальний скрол, пропорційно так... люблю складнощі;)
Ок, тож на цьому все, подробиці після проходження, гадаю це буде з дня на день! Дякую за увагу.


Поділитись в соцмережах

Сподобався пост? — розкажіть про нього своїм друзям