Скріпти відкладеного постінгу в твіттер: огляд, вибір

Писати в Твіттер хочеться, а часу особливо немає — обираємо автопостінг

Вперед!

#IAmAlmosHuman виходить на зв'язок

Твіттер гарна штука: я використовую його як нотатник, а також для ділових контактів. Про огляд тенденцій і трендів не говоримо, тому що очевидно. Але от незадача, тратити час на відкривання вкладки\програми (аплікейшн, хз, буду застосовувати надалі слово застосунок, наче одобрено мікрософтом і київстаром), набір твіту, відправку не дуже-то і хочеться. Краще зайти раз на добу прочекать новини, відписать і займатись ділом. Мати під рукою блокнот, куди написати навіть наперед "твіти" і щоб машина їх постила. Такий собі AlmostHuman
Звісно це не є проблемою, є маса чудових сервісів, які ладні цим займатись, аби ти тільки зареєструвався у них, маса програм з файними граф.інтерфейсами. Не наш метод. Десь рік назад я користувався постінгом новин і ткож мова йшла про відкладений постінг. Згадалось, що тоді був скріпт на пхп і тхт файл з списком твітів. Ось цей скріпт

Думав приводить лістинг його коду і розбирати тут, але якось передумалось. По суті скажу, що з того асу змінилась лише версія АПІ Твіттера, необхідна для роботи скріпта. Процес авторизації, створення застосунку, отримання токенів - все те саме. Як відсутність впорядкованого постінгу і запам'ятовування останньої позиції, останнього твіту. Повний рандом і ще бували повтори.

Тож пошук проведений далі навів на схожу до жуті розробку від ресурсу о-нікс: годинник з зозулею і автопостінг твітів з файлу Зозуля це забавно, але мене цікавило саме друга частина, де йдеться про файл і список. Там реалізовано простий цикл, запис номеру поточної строки в окремий файл тхт. Таким чином всі твіти йшли по порядку, а після перезапуску завдання постінг продовжувався а не починався заново. Блиск. По ссилці вище можна ознайомитись з інструкцією і скачати код.
Тепер пару слів про способи запуску.

  • Браузер. Можна топорно запускати скріпт в браузері вручну і рефрешить сторінку також вручну коли необхідно твіт, жесть. Або маючи доповнення-автообновлялку виставити інтервал і сторінка сама буде оновлюватись кожний заданий проміжок часу, жесть але в меншій мірі.
  • Локальний сервер. Глянемо правді в вічі - якщо ви читаєте цей пост і цікавитесь даною темою, то вас не налякати словами хостінг, сервер і тд. Локальний сервер також вам знайомий. Денвер, опенсервер чи кастомна збірка, будь що - нам підходить. Оскільки у мене локальний сервер фактично запускається з машиною і працює завжди - налаштовую планувальник завдань крон - профіт. Я використовую збірку опенсервер, чим досить задоволений)) Якщо у вас так само - здорово, якщо ні - читаємо далі.
  • Хостинг. Тут є два варіанти. Безкоштовний хостинг (може і таке бути) у якого крон ніякущий чи нормальний хостинг з годним кроном. В другому варіанті все здорово, навіть не партесь. Завантажуємо файли, налаштовуємо планувальник, щоб він регулярно "скубав" потрібну адресу - знову ж таки профіт.
  • Хостинг, варіант перший. У нас безкоштовний хостинг і крон ніяущий. Вихід - змінити хостинг Не проблема. Завантажуємо файли як і в попередньому варіанті, але для запуску завдань використовуємо віддалений плнувальник. В свій час я мав справу і лишився задоволеним сервісом сеткронджоб - www.setcronjob.com - безкоштовний план дозволить вам робити 50 запусків на добу. Тобто постити в два твіттер аки цілодобово щогодини. Потрібно більше\частіше - у них гарний прайс.
    Ще пробував www.easycron.com - також з безкоштовним планом. Сподобався їх інтерфейс, ну і на безкоштовному плані маємо 60 запусків на добу, більш ніж достатньо для поточних задач.

Ну от і все. Тепер прцюємо в стандартному режимі і час від часу пописуємо в текстовичок, який розгорнутий паралельно з кодом, а машина все зробить за нас. Завдання виконано, час зекономлено. Дякую за увагу;)


Поділитись в соцмережах

Сподобався пост? — розкажіть про нього своїм друзям