Давайте знайомитись

Мене звуть Макс, я фронтенд розробник і трішки веб дизайнер, живу в Україні. Розробляю інтерфейси, втілюю сміливі ідеї дизайнерів, перетворюю в код найвитонченіші макети. Часом такими виявляються і мої власні. Добиваюся максимальної відповідності, наскільки дозволяють технології — це для "хороших браузерів ". А для "нехороших", якщо є необхідність, роблю спрощені версії. Люблю сміливі, але ефективні рішення.

У роботі використовую передовий досвід у веб розробці, знайомий з більшістю напрямків, методик і принципів розробки, а з якими не знайомий - обов'язково познайомлюся. Не маю упереджень і забобонів щодо технологій і засобів розробки — це всього лише інструменти для виконання поставлених завдань та досягнення цілей, тож у них є як переваги, так і недоліки. Ну добре, злегка лукавлю, у мене є набір особисто мені зручних інструментів, але принципової ролі це не грає, адже все змінюється ;)

У цьому блозі мова піде про...

...веб розробку вцілому і зокрема про клієнтську частину веб додатків: верстку , написання плагінів, розробку власних велосипедів, оптимізацію, участь в проектах з відкритим вихідним кодом. А іноді і про проблеми адаптації класних штук під "нехороші" браузери, ці повідомлення так і будуть супроводжуватись хештегом #біль.
Само собою ми будемо говорити про нескінченній процес навчання і робочі будні фронтендеров. Можна сказати, подібно іншим розробникам, ми будемо наздоганяти поїзд нових технологій, що швидко мчить вперед. І вдосконалюватися.

Стоп, а коте?

Так, також тут завжди раді котейкам, до того ж цей бложик затишно хоститься у одного чудового Восьмикота. Слово-то яке! Восьмикіт!

Уіііі!
Котейка
Такі справи

І наостанок

Нюанси стилізації контенту і роботи з ним ви можете знайти в пості Lorem ipsum, там такий мега-пост з описом всіх елементів, прикладами коду і описом того як вони влаштовані. Або ви можете глянути демку шаблону цього блогу з відповідними постами на тему стилізації контенту.

Якщо ж вас зацікавив вихідний код блогу і те як він працює — репозиторій на Гітхабі до ваших послуг. Опублікуваний там код розповсюджується під ліцензією МIT, окрім публікацій, право на розповсюдження яких залишається за автором.